Gizlilik Politikası

Kombiklimaparca.com web sitesi Kombi Klima Yedek Parça A.Ş’ye aittir ve bu adresi ziyaret eden siz ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği Kombiklimaparca.com için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir.

Kombi Klima Parça, ziyaretçileri tarafından web sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, şifreniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Kombi Klima Parça, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek.

Kombi Klima Parça, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Kombi Klima Parça’nın Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.